Pamiętnik grzecznego psa – spotkanie z autorem

Jeśli nie znacie psa rasy Alaskan Malamut o imieniu Winter (Zima) to natychmiast musicie naprawić ten błąd. W jego psim świecie nie miejsca na nudę, nic też nie dzieje się przypadkiem, chociaż trudno uwierzyć, że jeden pies może wywołać aż tyle zamieszania. 

Gościliśmy dziś (01.03.2023) wszyscy w pięknej sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury. Zaproszeni goście to klasy z Ośrodka Jędruś, Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 3. Za współpracę z nami i notatki w terminarzu dziękujemy Agnieszce z biblioteki w SP1, Uli z biblioteki SP3 oraz Małgosi z “Jędrusia”, ponadto Majce z MOK-u, która ma do nas wyjątkową cierpliwość.

Wojciech Cesarz

Artysta grafik, dyrektor kreatywny i artystyczny w agencji reklamowej. Dyrektor artystyczny wielu tygodników i miesięczników. Zwolennik ekologii.

Wspólnie z Katarzyną Terechowicz pisze książki dla dzieci i dorosłych. Ich książka Pamiętnik grzecznego psa zdobyła nagrodę w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren, była nominowana do Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego i umeszczono ją na Złotej Liście Fundacji ABCXXI-Cała Polska czyta dzieciom