Zakończyliśmy akcję z okazji Dnia Ziemi

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za radosne powitanie tej wiosennej akcji. Mamy nadzieję, że ogrody w naszym mieście niebawem rozkwitną. Dziękujemy również naszym fundatorom – PlantiCo Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Zielonki Sp. z o.o. Rozdaliśmy 150 torebek z nasionami, to będą wkrótce Czytaj więcej…