Spotkanie z Barbarą Szelągowską i Moniką Jędrychowską

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Romualda Traugutta, na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej, odbyło się spotkanie z Barbarą Szelągowską oraz Moniką Jędrychowską. Barbara Szelągowska i Monika Jędrychowska współpracują przy spotkaniach autorskich dla dzieci w szkołach, bibliotekach i przedszkolach. Organizują warsztaty Czytaj więcej…