Majowe spotkania w Filii w Michalinie

Wiosna. Czujemy tę lekkość, więcej w nas radości i uśmiechu, czujemy wiosenny oddech. Do naszej filii wiosna przybiegła drobnymi nóżkami. Lekcje biblioteczne z przedszkolakami z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Józefowie toczyły się wokół książki, pracy biblioteki i czytelnika. Nie tylko przyjemności czytania, ale też obowiązków. Biblioteka przecież, to dobro nas wszystkich.
Dyrektor Michał Kowalczyk pochylony nad dziećmi wręcza upominki. W tle regały z książkami.
Regały s książkami. Dzieci biegną między nimi.
Biblioteka. Kobieta pokazuje książkę. Uśmiecha się. Dzieci siedzą przed nią na dywanie.