Chłodny, wiosenny, ale słoneczny dzień przyprowadził do nas grupę przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 2. Dzieci i opiekunów przywitał Dyrektor Michał Kowalczyk, obdarował ich także drobnym upominkiem. Podczas spotkania rozmawialiśmy o książce i wyobraźni, której skrzydeł dodaje moc różnych opowieści Czytaj więcej…
