Bombki, pierniki i …

Powiększ obraz

Bombki, pierniki – czekamy na rysunki!

Za miesiąc święta – proponujemy wprowadzić się nieco w dobry nastrój:) Ogłaszamy plastyczny konkurs dla dzieci – zaprojektujcie świąteczną bombkę lub smakowitego piernika. Mamy nagrody książkowe dla 10 autorów!

Do wygrania są książki:
“O Mikołaju, który zgubił prezenty” Danuty Parlak z il. Joanny Bartosik (wyd. Widnokrąg)
“abc.de” Iwony Chmielewskiej (wyd. Warstwy)
“Cudowna broda szacha” Anny Świrszczyńskiej z il. Jana Lenicy (wyd. Muza)
“Ninka. Dziadku, chodź!” Karoliny Lijklemy (wyd. Muza)
“Wyspy” Anity Graboś (wyd. Nasza Księgarnia)

Prace – dobrej rozdzielczości fotki lub skany przysyłajcie z hasłem “bombka” / “piernik” do ewa.skibinska@ryms.pl. Konkurs trwa do 6 grudnia 2015.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Hokus-Pokus Marta Lipczyńska-Gil, ul. Wandy 10a/4, 03-949 – Warszawa, NIP 956-193-49-63, REGON 015507411.
2. Konkurs rozpoczyna się 25 listopada 2015 i kończy 6 grudnia 2015.
3. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy lub współpracownicy wydawnictwa.
4. Prace ocenia jury w składzie: Marta Lipczyńska i Ewa Skibińska.
5. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 10 dni od zakończenia konkursu.
6. Nagroda zostanie wysłana przez organizatora konkursu na jego koszt. Nagroda przepada w sytuacji podania przez uczestnika błędnych danych.
7. Wysyłamy nagrody tylko na terenie Polski.
8. Reklamacje dotyczące odbioru nagród lub innych elementów konkursu należy przesyłać w ciągu 14 dni od dnia stwierdzenia nieprawidłowości na adres organizatora. Reklamacje zgłoszone po tym terminie nie będą przez organizatora rozpatrywane.
9. Biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża tym samym zgodę na jego zasady oraz na umieszczenie swoich danych osobowych w adresowej bazie danych organizatora, a także na ich dalsze wykorzystanie i przetwarzanie w celach marketingowych.
10. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.

Za http://ryms.pl/index.php