Dobrodziejstwa wosku pszczelego – zapraszamy na warsztaty

Dobrodziejstwa wosku pszczelego

Warsztaty hybrydowe polegają na połączeniu tradycyjnych warsztatów stacjonarnych z komunikacją online.
Warsztaty poprowadzi Anna Jaklewicz. Podróżniczka, archeolożka, ekoaktywistka i edukatorka. Autorka książek o Indonezji i Chinach. Więcej o jej pracy i twórczości znajdą Państwo na:
www.annajaklewicz.pl Jak to działa?
Przed spotkaniem każdy uczestnik otrzymuje pakiet uczestnika, w tym wypadku zawierać on będzie materiały do wykonania świec woskowych, woskowijek (tkanina do pakowania nasączona woskiem) i balsamu do ust.
Składniki pakietu: węza pszczela, knoty, koronka do dekoracji, tkanina bawełniana, wosk pszczeli do wykonania woskowijki i balsamu, papier do pieczenia, olej kokosowy w słoiczku.
Uczestnik przygotowuje przed spotkaniem: komputer z dostępem do Internetu, stół zabezpieczony przed woskiem, żelazko, garnuszek do rozpuszczania wosku.
Spotkanie rozpocznie się częścią teoretyczną – życie “Zero Waste”, która trwa około 30 minut. Część praktyczna potrwa około 45 minut.

Warsztaty odbędą się 4 lutego (czwartek) 2021 roku o godzinie 19.00.
Na warsztaty obowiązują zapisy. Można to zrobić korzystając z adresu e-mail: mbpjozefow2@wp.pl lub telefonu komórkowego nr 603 282 363.
W zgłoszeniu oczekujemy podania imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego, adresu e-mail. Podane dane są niezbędne do realizacji szkolenia i będą wykorzystane wyłącznie w tym celu.
Zapisy rozpoczynamy od 21 stycznia 2021 roku.
Każdy uczestnik po rejestracji, poza pakietem uczestnika, otrzyma link do wydarzenia.
Promujemy książki: Dary pszczół Michała Mazika, Bogdana Kędzi i Elżbiety Hołderna-Kędzi Apiterapia oraz Atlas roślin miododajnych Marka Pogorzelca. Ponadto książki dla dzieci: Co robią pszczoły przez cały dzień w pasiece Eleonory de Sabata, Opowiem ci mamo, skąd się bierze miód – za pszczołami latała Katarzyna Bajerowicz, do rysunków wiersze napisał Marcin Brykczyński, Pszczoły: poznawaj, twórz, odkrywaj!, książka której autorami są Andrea Quigley, Pau Morgan, Śmieciogród  Woldańskiej-Płocińskiej Aleksandry oraz Pszczoły Piotra Sochy, opracowanie tekstu Wojciecha Grajkowskiego.

Zapraszamy!