Uwaga! Zmiany w otwarciu naszych placówek!

Szanowni Państwo!
Informujemy, że od 8 czerwca wprowadzamy kolejne zmiany w funkcjonowaniu naszych placówek. Powoli, zgodnie z wytycznymi otrzymanymi z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Biblioteki Narodowej, otwieramy się coraz bardziej na Państwa potrzeby, jednak z zachowaniem reguł zmniejszających ryzyko ewentualnych zachorowań.
Aktualne ustalenia obowiązujące w naszych placówkach:
1. Godziny otwarcia pozostają bez zmian, zapraszamy

w poniedziałek, wtorek 13.00-18.00
oraz środę, czwartek, piątek 9.00-14.00

2. Czytelnia i Pracownia komputerowa pozostają nieczynne;
3. W wypożyczalni może przebywać ograniczona ilość osób, tj. dwie osoby w Wypożyczalni dla dorosłych i jedna (plus dzieci) w Wypożyczalni dla dzieci i młodzieży;
4. Nadal obowiązuje zasada zabezpieczenia rąk w rękawiczki i dezynfekcja oraz maseczka lub przyłbica zasłaniająca usta i nos.

Zapraszamy serdecznie i życzymy dużo zdrowia i ciepłego i atrakcyjnego, mimo wszystko, lata.