Noc Bibliotek – 28/29 wrzesień 2019

Tegoroczna edycja Nocy Bibliotek odbywa się 5 października. Ze względu na kalendarz naszego gościa – Dariusza Rekosza, autora i animatora, w naszej bibliotece Noc Bibliotek odbędzie się w nocy z 28/29 września w godzinach od 20.00 w nocy do 6.00 rano w placówce przy ulicy M.Skłodowskiej-Curie 5/7. Z całych sił postaramy się, by to “otwarcie” akcji ogólnopolskiej, odbyło się na miarę tej popularnej imprezy.
Na detektywistyczne potyczki w imię dobrej współpracy i dobrze pojętego porozumienia zapraszamy młodzież powyżej 9 roku życia.  Co planujemy: zagadki i tajemnice, kryminalne i literackie historie. Przygotujemy lekkie i pyszne składniki do samodzielnego przygotowania posiłków. Prosimy o zabranie przez młodzież karimat, śpiworów lub kocy, ewentualnie poduszek, luźnej odzieży do spania oraz zestawu do mycia zębów.  Nie zabieramy  ze sobą telefonów komórkowych, tabletów i itp.

Przyjmujemy zgłoszenia osobiste w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Skłodowskiej 5/7 w godzinach pracy biblioteki. Konieczne jest wypełnienie deklaracji uczestnika. Liczba miejsc, niestety, jest ograniczona.
                                                                                    Zapraszamy!