Już wkrótce na naszych półkach

Michał Pazdan – polski piłkarz występujący na pozycji obrońcy w polskim klubie Legia Warszawa oraz w reprezentacji Polski. Uczestnik Mistrzostw Europy 2008 i 2016.

Yvette Żółtowska-Darska – absolwentka polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Pracowała m. in. : w agencji reklamowej McCann-Erickson, a także w polskiej edycji ELLE i koncernie L’Oréal. Ponadto przez kilka lat była kierowniczką telewizyjnego kanału TVN Style. Jest autorką pomysłów na takie programy, jak np. “Magiel towarzyski”, “Perfekcyjna Pani Domu”, “Pani Gadżet”, a ponadto programu “Wiem, co jem” i polskich licencji “Trinny i Susannah ubierają Polskę”.
Zainspirowana pasją swojego syna do piłki nożnej oraz “bajkami na dobranoc”, którymi co noc ułatwiała dziecku zasypianie, postanowiła napisać cykl książek dla dzieci – również o dziecięcych piłkarskich idolach. Wśród jej znanych i popularnych publikacji znajdują się m.in. “Messi. Mały chłopiec, który stał się wielkim piłkarzem”, a ponadto “Ronaldo. Chłopiec, który wiedział, czego chce” i “Neymar JR. Chłopak, który urodził się, by grać w piłkę”. Najnowsza książka autorki, to Pazdan. Chłopak, który gra całym sercem.