Noc bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Józefowie. I edycja krajowa

ZAKOCHANY MARATON FILMOWO LITERACKI
30 MAJA 2015 SOBOTA OD GODZINY 18.30 DO GODZINY 6.00 W NIEDZIELĘ 31 MAJA 2015

W PROGRAMIE DLA DZIECI:
NA ROZPOCZĘCIE WSPÓLNE CZYTANIE – Zawiłości miłości Doroty Gellner oraz PROJEKCJA FILMU ANIMOWANEGO Gnomeo i Julia (18.30 – 20.30). Słodkie pożegnanie

DLA DOROSŁYCH

OD 21.00 FILMY: MAMMA MIA 2008 – MUSICAL WIECZNIE ŻYWY. Występują: Meryl Streep, Pierce Brosnan, Amanda Seyfried, Colin Firth; ROMEO I JULIA 1996 – Claire Danes , Leonardo DiCaprio; ANNA KARENINA 2012 – historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson); WIELKI GATSBY 2013 – Leonardo DiCaprio, Tobey Maguire, Carey Mulligan, Joel Edgerton; POŻEGNANIE Z AFRYKĄ 1985 z niezapomnianymi kreacjami Meryl Streep (Karen Blixen) Robert Redford (Denys Finch Hatton). Miedzy projekcjami czytamy fragmenty książek będących źródłem inspiracji reżyserskich i scenariuszowych. Wszyscy razem tworzymy barek sałatkowo-kanapkowy, każdy z uczestników może się włączyć w zapewnienie miłej atmosfery. Biblioteka zapewnia naczynia, kawę, herbatę, słodkości dla dzieci.

Wstęp nieodpłatny i na telefoniczne zgłoszenie pod numerem 22 789-23-63. Zgłoszenia – imię, nazwisko, telefon kontaktowy – przyjmujemy do czwartku 28 maja, do godziny 18.00.