System Biblioteczny Mateusz

Przypominamy wszystkim czytelnikom i użytkownikom naszych placówek, że jesteśmy w trakcie przechodzenia na elektroniczny system wypożyczania. Wydajemy karty biblioteczne zawierające numer karty i 9. cyfrowy PIN. Przy ich użyciu można logować się na swoim koncie w Internecie. Można w ten sposób kontrolować swoje konto, prolongować termin zwrotu wypożyczonych pozycji oraz rezerwować wybrane pozycje. Przy wypożyczaniu elektronicznym bardzo ważny jest termin zwrotu, powyżej wyznaczonego czasu ( np.: książka-30 dni), system nalicza opłaty zgodne z naszym regulaminem. Użytkownicy Internetu i komputerów w Pracowni oraz Czytelni zobowiązani są także do odebrania karty bibliotecznej. Bez niej korzystanie z naszej oferty nie będzie możliwe. Zapraszamy !