I Warszawskie Targi Książki 13-16 maja. Międzynarodowe Targi Książki 20-23 maja.

W dniach 13 – 16 maja odbędą się I Warszawskie Targi Książki a w dniach 20 – 23 maja odbędą się Międzynarodowe Targi Książki. Targi odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki. W programach obu imprez przewidziane są wydarzenia branżowe dla wydawców, bibliotekarzy, spotkania autorskie, prezentacja nowości. Nowym w swej jakości wydarzeniem będzie promocja nowych technologii i nośników: e-booków, audiobooków, e-readerów.

Motywem WTK będzie Fryderyk Chopin, czyli koncerty, wystawy, zaplanowano także serię spotkań o tematyce skupionej na literaturze fantastycznej. 16 maja poznamy laureata I edycji Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki.
Gośćmi Targów będą m.in. Jan Nowicki, Ewa Nowak, Irena Landau, Anna Onichimowska, Józef Hen, Ignacy Gogolewski, Magda Umer, Jacek Pałkiewicz, Beata Pawlikowska, Hanna Krall, Inga Iwasiów, Wojciech Pszoniak, Katarzyna Grochola, Dorota Sumińska, Dorota Gellner, Janusz L. Wiśniewski, Władysław Bartoszewski.
Miłośnikom książki serdecznie polecamy!