Przyłapani na czytaniu w Józefowie – IV edycja

Rozpoczynamy czwartą edycję konkursu Przyłapani na czytaniu w Józefowie: Zaczytani w obiektywie. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia w nim udziału. Honorowy Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta Józefowa Stanisław Kruszewski.

Happening fotograficzny.
Zapraszamy 22 października o godz. 17.30 do Parku Miejskiego przy Miejskim Ośrodku Kultury. W tym roku czekać na wszystkich będzie „Gabinet Literacki” – czyli klimat geniuszu naszych największych literatów: poetów i prozaików, w którym można będzie zmierzyć się z własnymi umiejętnościami i wykonać kilka, na pewno wspaniałych zdjęć, uwiecznić tym samym zaproszonych i zaczytanych gości.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie młodzież i dorosłych powyżej 18 roku życia. Wystarczy być czujnym obserwatorem. Na zdjęciu należy uchwycić osobę lub osoby czytające książkę, w dowolnym miejscu i czasie. Zapraszamy i życzymy udanych fotograficznych łowów.

Obowiązujące zasady konkursu:
  • Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe;
  • Obowiązujące kategoria wiekowe uczestników indywidualnych – 12-18 lat, oraz powyżej 18 lat.
  • Zdjęcia nagrane na podpisanej płycie CD lub innym nośniku elektronicznym, uczestnicy przekazują do: kierownika Domu Nauki i Sztuki lub dyrekcji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Józefowie bądź Filii w Michalinie. Fotografie można także przesłać pocztą elektroniczną na adres mbpjozefow2@wp.pl;
  • Wymagana ilość zdjęć – szt. 3
  • Konkurs trwa do końca kwietnia 2010 roku;
  • Rozpoczęcie konkursu – 22 październik 2009 r.;
  • Oceny prac i wyboru zwycięzców dokona Komisja w składzie: Marzenna Szymańska – fotograf, Paweł Żak – fotograf, Jadwiga Sikorska – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Józefowie;
  • Najlepsze prace zostaną nagrodzone, miejsca I-III sponsorowane nagrody rzeczowe, wyróżnienia dla innych uczestników w postaci dyplomów oraz drobnych upominków;
  • Nagrodzone zdjęcia zostaną umieszczone na stronie internetowej biblioteki, także w prasie regionalnej oraz wyeksponowane w placówkach organizujących konkurs.

Informacje oraz rozstrzygnięcia poprzednich edycji można znaleźć w zakładce Przyłapani na czytaniu!