Artystyczny Amok – to już wspomnienia

16 maja spotkaliśmy się z mieszkańcami naszego miasta na terenie Domu Nauki i Sztuki w Józefowie. Poranek był ciepły, lecz od rana chmury krążyły nad naszą wspólną imprezą, w której uczestniczyliśmy na zaproszenie naszego sympatycznego partnera w niejednych działaniach, czyli Miejskiego Ośrodka Kultury. W końcu zaczął padać deszcz. Nie zepsuł nam jednak nastroju wspólnej, ciekawej zabawy.

Coraz częściej spadające na nasze głowy krople zmusiły nas do szybkiej ewakuacji i tak impreza zakończyła się pod dachem. Najważniejsze, że wszystkie plany udało nam się zrealizować. Otworzyliśmy nasz kiermaszyk naprawdę taniej książki, odwiedziło go wielu chętnych. Tuż obok na sztalugach wyeksponowaliśmy materiały na temat książki dydaktycznej, poradnikowej, terapeutycznej, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dzieciom czytaliśmy już pod dachem, ale było równie ciekawie i miło, maluchy chętnie słuchały, chociaż trudno było im się skupić. Tyleż bodźców odwracało ich uwagę…  Na nasze zaproszenie przybyli czytać dzieciom: pan Jan Seremet  z Nadleśnictwa Celestynów oraz pani Kasia Ornat z partnerem ze Straży Pożarnej.
Zawsze chętnie reagują na nasze zaproszenia,  możemy też liczyć na ich sympatyczną obecność. Już drugi raz gościliśmy w tej bardzo udanej imprezie familijnej. Mamy nadzieję, że zobaczymy się także za rok!