Spróbujmy jeszcze raz ! Przyłapani na czytaniu 2007/2008. Druga edycja

Rozpoczynamy drugą edycję konkursu Przyłapani na czytaniu w Józefowie: Zaczytani w obiektywie. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia w nim udziału. Wystarczy być czujnym obserwatorem. Na zdjęciu należy uchwycić osobę lub osoby czytające książkę, w dowolnym miejscu i czasie. Zapraszamy i życzymy udanych fotograficznych łowców.

Obowiązujące zasady konkursu:

• Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz szkół średnich;
  • Przyjmujemy prace także od uczestników indywidualnych;
  • Obowiązująca kategoria wiekowa uczestników indywidualnych – 12-18 lat;
  • Finał konkursu – Dom Nauki i Sztuki w Józefowie, koordynator pani Agnieszka Rogalska-Jung;
  • Zdjęcia nagrane na płycie uczestnicy przekazują do: kierownika Domu Nauki i Sztuki oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Józefowie lub filii w Michalinie;
  • Wymagana ilość zdjęć – szt. 3;
  • Konkurs trwa do końca kwietnia 2008 roku;
  • Rozpoczęcie konkursu – październik 2007 r.;
  • Najlepsze prace zostaną nagrodzone, miejsca I-III nagrody rzeczowe, wyróżnienia dla innych uczestników w postaci dyplomów. Fundator nagród Miejska Biblioteka Publiczna.
  • Sponsor specjalny nagród rzeczowych firma TechNet S.C. Otwock, ul. Wawerska 22A.
  • Nagrodzone zdjęcia zostaną umieszczone na stronie internetowej biblioteki oraz wyeksponowane w placówkach organizujących konkurs.
ZAPRASZAMY DO WSPANIAŁEJ I TWÓRCZEJ ZABAWY